Wygrana seniorów Czarnych Nakło w Zalesiu

Dzisiaj, 14 kwietnia 2024 roku seniorzy Czarnych Nakło rozegrali pierwszy mecz mistrzowski rundy rewanżowej sezonu 2023/2024. Był to mecz wyjazdowy z Zielonymi Zalesie. Początek meczu to dużo niedokładności i optycznej przewagi gospodarzy. Jednak z upływem czasu piłkarze Czarnych częściej atakowali. Po jednej z takich akcji w zamieszaniu podbramkowym bramkę zdobył M. Jaruzal. Wynik do przerwy już nie uległ zmianie. W 40 minucie meczu Kamil Wisiorek podwyższył rezultat na 2:0. Piłkarze Zielonych w 55 min. mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Od tego momentu przeważali piłkarze z Nakła nad Notecią. Nie ustrzegli się jednak błędu i w 83 min. gospodarze strzelają bramkę kontaktową. W odpowiedzi w 85 minucie K. Borowicki ustala wynik końcowy dzisiejszego meczu.
ZIELONI Zalesie – CZARNI Nakło 1-3 (0-1)
Czarni Nakło zagrali w składzie: K. Socha, A. Lemke (F. Górecki), K. Kaleta(S.Iłejko), R. Grodzki, J. Rożek, M. Duda(K. Borowicki), W. Konieczny (M. Janicki), M. Jaruzal (O. Franczak), A. Megger, K. Sobieszczyk(D. Kokowski), K. Wisiorek.
tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski