XIII Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej w CKZiU w Wyrzysku

W piątek, 28 lutego 2020 r., w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku odbył się XIII Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej  Do udziału zgłosiło się 11 klasowych drużyn.

Po zaciętej sportowej rywalizacji zwyciężył pierwszy zespół klasy III TIŻ w składzie: Czyż Patryk, Czyżak Hubert, Polcyn Radosław, Zagrodnik Kacper i Barciszewski Mariusz. Drugie miejsce zajęła klasa II TIŻ, w składzie: Żmidziński Łukasz, Bogacki Jakub, Błażejczak Jakub, Królik Miłosz, Krywoszej Daniel i Nowak Błażej, a trzecie miejsce zajął drugi zespół  klasy III TIŻ, w składzie: Łassa Fabian, Jagodziński Hubert, Kowalski Marek, Michałek Mikołaj iSzpojda Mateusz.

Najlepszym drużynom wręczono medale, a zwycięska drużyna otrzymała Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły, który będzie musiała obronić za rok.