REKLAMA
Aktualności
2018-01-22
Nakielska Liga Siatkówki - wyniki ...
2018-01-22
"Koncert kolęd, pastorałek i nie ...
2018-01-22
POLFLAM Żegluga Nakło z kolejnym ...
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Zagłębie Sosnowiec wygrywa turniej ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

VIII Koncert Noworoczny w Paterku za nami

12 stycznia 2018 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paterku po raz 8 odbył się koncert noworoczny, który od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Przybyłych oraz zaproszonych gości powitał z-ca przewodniczącego Rady Rodziców Zdzisław Sell. Wśród gości, którzy przyjęli zaproszenie byli: burmistrz miasta i gminy Nakło  nad Notecią Sławomir Napierała oraz starosta nakielski Tomasz Miłowski. Zdzisław Sell podkreślił, że "dzisiejszy koncert, to nie tylko wydarzenie artystyczne i kulturalne, ale również forma podziękowania zaproszonym gościom za współpracę i pomoc w realizacji kreatywnych projektów na rzecz uczniów naszej szkoły" Złożył również podziękowania inicjatorkom koncertów: Ani Karolczak, Ani Lemantowicz, Marii Prymula, strażakom z OSP Paterek, rodzicom uczniów, pracownikom obsługi szkoły, firmie Cukierniczej Rem Marco z Białych Błót, dyrekcji szkoły.
Gości przywitał także tenor Marcin Naruszewicz wraz z zespołem Tango Cancion z Bydgoszczy.  Pan Marcin na każdy koncert zaprasza nowych śpiewaków, przez co repertuar się zmienia, a widzowie mają przyjemność poznawać nowych artystów.  Na piątkowym koncercie wystąpiło małżeństwo Katarzyna (sopran) i Marcin (baryton) Jaracz. Swoim temperamentem i żywiołowym wykonaniem piosenki "Ja się boję sama spać" pani Katarzyna podbiła serca widzów. Wszyscy po raz kolejny znakomicie się bawili, co wyrażali gromkimi brawami.
W przerwie, w kuluarach można było napić się kawy i zjeść ciastko, oraz porozmawiać w gronie znajomych. Na zakończenie dyrektor szkoły pani Longina Kania i z-ca przewodniczącego Rady Rodziców Zdzisław Sell podziękowali artystom i publiczności za przybycie i wspaniałą zabawę.
 
Zdzisław Sell