REKLAMA
Aktualności
2018-02-17
Mrocza. I Zawody Halowe Młodzieżowych ...
2018-02-17
Dębowo. Dzień Sportu podczas ferii ...
2018-02-17
Bezpieczne ferie - luty 2018 ...
2018-02-17
Dębowo. Pierwszy dzień ferii zimowych ...
2018-02-17
Straż Miejska w Nakle nad Notecią ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Nikomu nie przyznano tytułu „Społecznika Roku 2017 Gminy Kcynia”. Wiemy dlaczego

Od kilku lat Rada Miejska w Kcyni osobom udzielającym się społecznie, zgłoszonym do konkursu i spełniającym wymogi regulaminu przyznawała tytuł „Społecznika Roku Gminy Kcynia”. Przez kilka edycji tego konkursu statuetka drewnianego anioła trafiła do kilku wspaniałych osób, które zdaniem zgłaszającej grupy ludzi zasługiwała na taki tytuł, a kapituła konkursowa pozytywnie ustosunkowała się do laureata.

Przez kilka lat różnie także mówiło się o tym konkursie, kiedyś przyznano więcej jak jeden tytuł, później przyznawano tylko jedno wyróżnienie, a w tym roku nie przyznano nikomu tytułu „Społecznika Roku 2017 Gminy Kcynia”. Dlaczego?

Czyżby nie było w naszej Gminie osób, pracujących dla społeczności? Czy naprawdę nikt z nas nie zauważa takich osób? A może rzeczywiście już nikt nie chce się poświęcać społecznie, a konkurs umrze naturalnie.

Okazało się, że do tegorocznej edycji zgłoszono tylko jedną kandydaturę i była to postać Pana Mateusza Konopki z Sipior. Kapituła konkursowa poinformowała, że do konkursu „Społecznik Roku 2017 Gminy Kcynia” wpłynęło tylko jedno zgłoszenie, a opisane we wniosku osiągnięcia osoby wskazanej są nie współmierne do osiągnięć dotychczas nominowanych osób. W związku z powyższym kapituła konkursu postanowiła nie przyznać tytułu „Społecznik Roku 2017 Gminy Kcynia”.

tekst. Robert Koniec

fot. Robert Koniec (archiwum)

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.