Bardzo udany miniony 2020 rok dla reprezentantów LUKS Start Nakło

448

Reprezentanci LUKS START NAKŁO rok 2020 mogą zaliczyć do bardzo udanych, a to wszystko dzięki historycznie wysokiemu miejscu w rankingu Drużynowego Mistrza Polski. Nakielscy lekkoatleci na 370 sklasyfikowanych klubów zajęliśmy wspaniałe 38 miejsce. Wspaniale poszło nam także w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego, gdzie z rekordową ilością 92 punktów zajęliśmy I miejsce w Gminie Nakło nad Notecią oraz w Powiecie Nakielskim. Ogromne podziękowania kierujemy dla Gminy Nakło nad Notecią oraz wszystkich Firm i Osób, którzy razem z nami piszą historię nakielskiego sportu! Dziękujemy!

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

Daria Maik – 3000m prz. – V miejsce

Izabela Murawiec – 42,195km – V miejsce

Dawid Wegner – rzut oszczepem 800g – VII miejsce

Aleksandra Nowaczewska – rzut młotem 4kg – IX miejsce

Mirosław Sprenger – 100km – IX miejsce

Eryk Kołodziejczak – rzut oszczepem 800g – X miejsce

Adrian Bednarek – 10km – XVIII miejsce

Dawid Nowak – 42,195km – XX miejsce

Dawid Białek – 42,195km

MISTRZOSTWA POLSKI U23

Dawid Wegner – rzut oszczepem 800g – II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI U20

Aleksandra Nowaczewska – rzut młotem 4kg – I miejsce

Eryk Kołodziejczak – rzut oszczepem 800g – II miejsce

Zuzanna Strzelewicz – 400m – XII miejsce

Martyna Grochowska – rzut młotem 4kg – XIV miejsce

Dawid Trzciński – 400m pł – XXI miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI U18

Bartosz Zamorowski – trójskok – IV miejsce

Grzegorz Gil – rzut młotem 5kg – VI miejsce

Kajetan Soleta – rzut młotem 5kg

Michał Kunicki – 2000m prz

MISTRZOSTWA POLSKI U16

Weronika Lisiecka – rzut młotem 3kg – VI miejsce

Iga Jankowska – wieloskok – XI miejsce

Patrycja Kołodziejczak – rzut oszczepem 500g – XV miejsce

Julia Szcześniak – skok w dal – XVII miejsce

Szymon Powalisz – rzut oszczepem 600g – XIX miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W WIELOBOJACH I SZTAFETACH

Sztafeta 4x800m U20 – Zuzanna Strzelewicz, Martyna Bembnista, Mikołaj Pyszka oraz Dawid Trzciński – IV miejsce

Iga Jankowska – pięciobój U16 – VI miejsce

Sztafeta 4x400m U20 – Zuzanna Strzelewicz, Martyna Bembnista, Mikołaj Pyszka oraz Dawid Trzciński – VI miejsce

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Weronika Lisiecka – rzut młotem 3kg – II miejsce

Patrycja Kołodziejczak – rzut oszczepem 500g – III miejsce

MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS

Dawid Wegner – rzut oszczepem 800g U23 – I miejsce

Eryk Kołodziejczak – rzut oszczepem 800g U20 –I miejsce

Karol Wiśniewski – skok w dal U20 – I miejsce

Zuzanna Strzelewicz – 400m U20 –II miejsce

Weronika Świderska – 400m U23 oraz 400m płU23 – II miejsce

Bartosz Zamorowski – skok w dal U18 –III miejsce

Aleksandra Radtke – 400m U23 oraz 400m pł U23 –III miejsce

XXVI FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Jagoda Jendrzejewska – skok wzwyż – I miejsce

Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – I miejsce

Jonatan Stachowski – skok w dal – II miejsce

Hubert Stańczyk – rzut p. pal – II miejsce

Olga Mańkowska – skok wzwyż – III miejsce

Kinga Kaźmierczak – skok w dal – III miejsce

V HALOWE MISTRZOSTWA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – I miejsce

Olga Mańkowska – skok wzwyż – I miejsce

Jonatan Stachowski – skok w dal – I miejsce

Natalia Szymczak – skok w dal – II miejsce

Hubert Stańczyk – skok wzwyż – III miejsce

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

Zofia Wintrowicz – 1000m –I miejsce

Bartosz Zamorowski – trójskok – I miejsce – skok w dal – II miejsce

Michał Kunicki – 1000m – II miejsce

Aleksandra Nowaczewska – pchnięcie kulą 4kg – II miejsce

Mikołaj Pyszka – 800m – III miejsce

Paweł Cięszki – 60m pł – III miejsce

Jagoda Jendrzejewska– skok wzwyż – I miejsce

Jonatan Stachowski – skok w dal – I miejsce

Weronika Kunicka – 600m – I miejsce

Maksymilian Jankowski – skok w dal – I miejsce

Hubert Stańczyk – 60m – II miejsce

Wiktor Wojciechowski – 60m – II miejsce

Oliwier Dębecki – 200m – II miejsce

Bartosz Kalinowski – skok wzwyż – II miejsce

Nikodem Jopek – skok w dal – II miejsce

Zuzanna Pensko – 60m – II miejsce

Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – II miejsce

Nikola Maciejewska – skok w dal – II miejsce

Natalia Szymczak – skok w dal – II miejsce

Oliwia Moszkowicz – pchnięcie kulą 2kg – II miejsce

Szymon Powalisz – pchnięcie kulą 5kg oraz skok wzwyż – III miejsce

Oskar Kamiński – pchnięcie kulą 4kg – III miejsce

Kinga Kaźmierczak – skok wzwyż – III miejsce

Zofia Franczak – skok w dal – III miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

Maksymilian Jankowski – 200m – I miejsce

Karol Garczewski – rzut piłeczką palantową – I miejsce

Hubert Kończal – rzut oszczepem 500g – I miejsce

Franciszek Okoniewski – skok w dal – I miejsce

Jonatan Stachowski – skok w dal – I miejsce

Nikodem Jopek – skok w dal – I miejsce

Weronika Kunicka – 1000m – I miejsce

Agata Muzolf – rzut oszczepem 500g – I miejsce

Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – I miejsce

Zuzanna Pensko – skok w dal – I miejsce

Zofia Wełniak – skok w dal – I miejsce

Natalia Szymczak – skok w dal – I miejsce

Nikola Maciejewska – skok w dal – I miejsce

Kacper Kubiński – pchnięcie kulą 4kg – II miejsce

Hubert Stańczyk – rzut piłeczką palantową – II miejsce

Zuzanna Kowalska – 80m pł – II miejsce

Hanna Ignasiak – rzut piłeczką palantową –II miejsce

Amelia Nowak  – skok wzwyż – II miejsce

Kinga Kaźmierczak  – skok w dal – II miejsce

Mikołaj Stóff – 200m – III miejsce

Maja Ostrowska – 60m – III miejsce

Oliwia Moszkowicz – pchnięcie kulą 2kg – III miejsce

Kamila Maciejewska – rzut piłeczką palantową – III miejsce

Michalina Okoniewska – skok w dal – III miejsce

Julia Szcześniak  – skok w dal – I miejsce

Patrycja Kołodziejczak – rzut oszczepem 500g – I miejsce

Iga Jankowska – wieloskok – I miejsce

Weronika Lisiecka – rzut dyskiem 0,75kg – II miejsce

Dorian Kwapich– 600m oraz skok w dal – III miejsce

Szymon Powalisz – rzut oszczepem 600g – III miejsce

Weronika Lisiecka – rzut młotem 3kg –III miejsce

Zofia Gajewska – pchnięcie kulą 3kg – III miejsce

LUKS Start Nakło