Bracia Jagodzińscy z Miastowic zostali laureatami rodzinnego turnieju szachowego w Toruniu

Bracia Jagodzińscy z Miastowic (gm. Kcynia) zostali laureatami rodzinnego turnieju szachowego w Toruniu. Zdobyli komplet punktów, nie przegrywajac żadnej partii.
Rodzinny Turniej Szachowy odbył się w sobotę, 4 grudnia 2021 roku w G132 Office & Restaurant w Toruniu i zgromadził zawodników z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Każda drużyna liczyła po dwie osoby. Rozegrano 7 rund systemem szwajcarskim w tempie 10 minut plus 3 sekundy za posunięcie. Olaf i Alan nie przegrali żadnego pojedynku i zajęli najwyższe miejsce na podium. Organizatorem zawodów był InnovaHub Renata Drozdowska. Sędzią zawodów był Konrad Drozdowski. Na wszystkich uczestników sobotniego turnieju czekały dyplomy i  upominki. Zwycięzcy otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody.