Festiwal 720 minut muzyki w Nakle zbliża się wielkimi krokami

Już 30 i 31 sierpnia 2019 roku na nakielskim stadionie odbędzie się najdłuższe wydarzenie muzyczne w Nakle nad Notecią. FESTIWAL 720 MINUT MUZYKI to mnóstwo koncertów, atrakcji, konkursów, a także dobrego smaku – wszystko to z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią!

Wielkie muzyczne święto odbywać się będzie na nakielskim stadionie. W trakcie 2 dniowego wydarzenia, które łącznie potrwa 12 godzin, zaprezentuje się kilkudziesięciu artystów podczas 21 koncertów. Będą to zarówno lokalni muzycy z Gminy Nakło nad Notecią, nasi sąsiedzi m.in. z Mroczy, Kcyni czy Szubina, ale także muzyczne gwiazdy – posiadacze złotych i platynowych płyt, laureaci Fryderyków, stali bywalcy radiowych list przebojów, a także debiutanci, o których zaczyna robić się głośno. Rock, rap, disco, muzyka alternatywna, muzyka elektroniczna, muzyka chóralna, covery, utwory autorskie i wiele innych czeka na Was już 30 i 31 sierpnia. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W muzycznej podróży towarzyszyć Wam będzie Łukasz Przykłocki, który z towarzyszącymi mu gośćmi, przeprowadzi niejeden konkurs. Do wygrania różne nagrody – m.in. ROWER. Warto przypomnieć sobie co nieco o historii naszego miasta, ponieważ ta wiedza może pomóc Wam w zdobyciu jednośladu.

12 godzin to sporo czasu, prawda? Potrzebne jest zatem dużo energii. Dla głodnych i spragnionych nie tylko muzycznych wrażeń również mamy opcję! Przez cały czas muzycznego wydarzenia towarzyszyć nam będzie Festiwal Smaków Food Trucków – dania z przeróżnych zakątków świata z pewnością nasycą niejednego głodomora. Już teraz życzymy Wam smacznego!

Na najmłodszych także czekają atrakcje. Jakie? Malowanie twarzy, alpaki czy też odjazdowe dmuchańce.

To i jeszcze więcej tylko w trakcie Festiwalu 720 MINUT MUZYKI.
Koniecznie zabierzcie swoich bliskich i znajomych.
Będzie NAJ!

30 SIERPNIA (piątek) w godzinach: 16:00-22:00
Wystąpią: KĘKĘ, BARANOVSKI oraz Wiktoria Vollmuller, Kamil Kmieć, Zosia Krzyżanowska, Norbert Pilarski z zespołem, Qxsanderus Lar, Big Band Nakło, Black3, Fresh.

31 SIERPNIA (sobota) w godzinach: 15:00-21:00
Wystąpią: SORRY BOYS, HOPE LESLIE, GALAXI oraz Tato, Skripson, Agnieszka i Ania Masloch, Nadzieja, Soli Deo, Semper Fidei, Intencja, Fon.

Miejsce: NAKIELSKI STADION
WSTĘP WOLNY!
Uwaga: zakaz wnoszenia alkoholu i opakowań szklanych.
Na terenie Festiwalu obowiązuje regulamin imprezy masowej.

Na festiwal 720 MINUT MUZYKI z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Mieszkańców nr 10.

Rower w konkursie ufundował Salon 2 Kółka.

Organizatorzy