Football Academy na obozie w Lidzbarku

Zawodnicy Football Academy obóz przygotowawczy do sezonu 2020/21 spędzili w Lidzbarku na Mazurach.

Okres wakacji to dla piłkarzy przede wszystkim czas przerwy od rozgrywek i idealny moment, by przeżyć super przygodę z kolegami na obozie sportowym.  Blisko 50 osobowa ekipa zameldowała się w przepięknym ośrodku HALO Mazury! Obiekt perfekcyjnie przygotowany i przystosowany dla małych sportowców. Poza codziennymi treningami, odbywającymi się dwa razy dziennie, dbaliśmy o integrację zawodników – młodzi piłkarze mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji: ścianka wspinaczkowa, park linowy, quady, zorbing. Do dyspozycji mieliśmy: dwa boiska trawiaste pełnowymiarowe, boisko typu orlik, boisko do beach soccera, boisko do koszykówki, plac zabaw, plaża z dużą zjeżdżalnią. Dodatkowo  mogliśmy korzystać z basenu zewnętrznego znajdującego się na terenie ośrodka oraz jeziora które również przy ośrodku się znajdowało. Nie zabrakło wieczoru przy wspólnym ognisku czy też wspólne kibicowanie podczas spotkań Ligi Mistrzów – Olympique Lyon vs. Bayern Monachium.

Najlepsi specjaliści zadbali o poszerzenie wiedzy zawodników – przygotowaliśmy zajęcia z psychologiem sportowym oraz zajęcia z tematyki zdrowego odżywiania. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, a każdy zawodnik dzięki otrzymaniu kompletnego stroju marki Adidas i certyfikatu ukończenia obozu poczuje się jak prawdziwy profesjonalista.

Podczas obozu rozegraliśmy sparingi w dwóch kategoriach wiekowych

Orlicy

FA – KS Iwiczno 3:4

Hubert Sieja (3 bramki)

Młodzicy

FA – KS Iwiczno 4:1

Wiktoria Łukasik (2 bramki), Antoni Załoga (2 bramki)

Rozegraliśmy również wewnętrzne turnieje beach soccera, podczas których królami zostali Hubert Sieja i Oliwier Lisiecki.

Najlepsi specjaliści zadbali o poszerzenie wiedzy zawodników – przygotowaliśmy zajęcia z psychologiem sportowym oraz zajęcia z tematyki zdrowego odżywiania.

Podczas obozu wszyscy nasi zawodnicy przeszli testy KickID – najnowocześniejszego systemu do analizy zachowań na boisku zawodników.  Nie zabrakło konkursów z nagrodami, a każdy zawodnik otrzymał kompletny stroju marki Adidas i certyfikat ukończenia obozu.

Wyróżnienia indywidualne:

Turbo Piłkarze: Filip Kostecki (Gr Owen), Filip Klonowski (Gr Owen), Hubert Sieja (Gr Lampard), Wiktoria Kolek (Gr Rooney)

Wzorowy Obozowicz: Damian Kasprzak

Najmłodszy Uczestnik: Hubert Matuszewski

Najczystszy Pokój A30: Sara Matuszewska, Nikola Kasprzak

Obóz zakończony więc czas wrócić do treningów i ligowego grania. Przypominamy o trwającym naborze do naszej szkółki Football Academy w Powiecie Nakielskim. Zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2007 – 2016!

Zapraszamy na zajęcia do jednej z czterech naszych lokalizacji w Powiecie Nakielskim:

Football Academy Nakło nad Notecią

Football Academy Mrocza

Football Academy Sadki

Football Academy Ślesin

Daniel Kloska

tel. 531525332

d.kloska@footballacademy.pl

www.myfa.eu / www.footballacademy.pl