I Festiwal Smaków Food Trucków w Nakle nad Notecią

Sierpniowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków Nakle nad Notecią.
Co?  I Festiwal Smaków Food Trucków w Nakle nad Notecią

Kiedy? 30-31.08.2019r.

O której?  Piątek 14:00-22:00, sobota 14:00-22:00
Gdzie? Stadion Miejski w Nakle nad Notecią

Koniec urlopu nie zawsze równa się z powrotem do szarej rzeczywistości. Spędź z nami ostatnie chwile wakacji podczas Festiwalu Smaków Food Trucków. Już 30 i 31 sierpnia szykuje się porządna wyżerka! Spotykamy się na terenie Stadionu Miejskiego. Powroty z wakacji nie należą do najprzyjemniejszych, więc wychodzimy Wam naprzeciw. Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Nakła nad Notecią będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a  szczególnie po wakacyjnej rozłące.

Przez cały weekend teren Stadionu Miejskiego zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.
Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Nakle nad Notecią!

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków. Czekamy na Was 30 i 31 sierpnia. W piątek i sobotę jesteśmy od 14:00 do 22:00. Wstęp bezpłatny.

Partnerzy: Nakielski Ośrodek Kultury; Muzyka nad Notecią; Browar Amber

Daniszewska Magdalena  – Event Manager