III Niepodległościowy Bieg Terenowy w Paterku za nami

Dzisiaj, 30 października 2022 roku w Paterku odbył się III Niepodległościowy Bieg Terenowy. Start i meta znajdowała się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paterku. Biegacze mieli do pokonania dystans 11 km. Na starcie stanęło 25 biegaczy, którzy w dobrej kondycji ukończyli bieg. Nikomu nie było trzeba udzielić pomocy medycznej. Każdy z uczestników na mecie otrzymał okolicznościowy medal. Po zakończeniu biegu wręczono puchary i nagrody.

Klasyfikacja open kobiet

1 m. Kunicka Weronika – LUKS Start Nakło

2 m. Sak Joanna – Inowrocław

3 m. Kubińska Kamila – Osiek nad Notecią

4 m. Dróżdż Anna  – Nakło nad Notecią

5 m. Baranowska Joanna  – Piaseczno

6 m. Lubowiecka Elżbieta – Sępólno Kr.

Klasyfikacja open mężczyźni

1 m. Gruszka Gracjan – Bydgoszcz

2 m. Filipiak Jakub – Osiek nad Notecią

3 m. Bolewski Bartosz  – Nakło nad Notecią

4 m. Kunicki Michał  – Nakło nad Notecią

5 m. Kannenberg Maciej – Sępólno Kr.

6 m. Młynarek Mirosław – Paterek

Organizatorami byli: LZS Skra Paterk, Nakielski Sport sp. z o.o, Gmina Nakło nad Notecią, Powiat Nakielski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku. Sponsorami byli m.in.; D.O 26 Dariusz Ostrowski, LOM Magdalena Ostrowska, Regiment Gniezno, Piekarnia Grochala, Rowery Miejskie Szamocin, Maratończyk Pomiar Czasu, Mobilna i Stacjonarna Strefa Masażu mgr fizjoterapii Arkadiusz Kaluska, DAM-POL Agro Serwis.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).