Muzyczne klimaty – Radio Nakło rozdawało świąteczne prezenty

Najbardziej wytrwali słuchacze „Muzycznych klimatów” – Radia Nakło wysyłali SMS – y. Warto było, gdyż w minioną sobotę, 21 grudnia 2019 roku w tej audycji autorzy dotrzymali słowa i prezenty świąteczne wręczali. Było uroczyście. Tym razem to autorzy audycji dzwonili do słuchaczy. Z prezentów gwiazdkowych bardzo się cieszyli:

Pani Dorota Ochimowska, Pani Danuta Ornafel z Zabartowa, Pan Adam Pietroń z Szubina, Pani Marzenna z Nakła, ks. Proboszcz Jarosław ze Sipior, Pani Gizela Świecińska i Pan Stanisław Dorsz, Pani Mirella z Wielkopolski…

Przede wszystkim prowadzący „Muzyczne klimaty” bardzo dziękują sponsorom prezentów. To dzięki ich hojności i sami są słuchaczami chcieli się cząstką dobrego serca, podzielić, udowadniając, że warto być „dobrym człowiekiem”.

Dziękujemy!

Marketowi „TESCO” w Nakle ul. Sądowa

Ośrodkowi Kształcenia Zawodowego „Kursal” w Nakle – Pan Marek Starczewski

Lekarzowi medycyny – okuliście Pani Maria Dratwińska w Nakle – Osiedle Chrobrego

Słuchaczowi Radia Nakło – Pan Sylwester Oleś

Sklepowi Medycznemu w Nakle – Pan Medard Jakś

Prowadzący audycję cykliczną  „Muzyczne klimaty”.

Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa Słuchaczy i Czytelników Portalu kurier-nakielski.pl spokojne, radosne i zwyczajnie – rodzinne.

Dodajmy, iż już we wtorek wigilijny 24 grudnia b.r. na antenie Radia Nakło Studio wigilijne od godz. 16 do 18. po 18 – tej „ Świąteczny Koncert Życzeń od firm, który powtórzymy także w pierwsze święto B.N. 25 grudnia b.r. po godz. 13 -tej.

Eugenia Czyż-Rydzyńska i Józef Rydzyński