Muzyczny Piknik Rodzinny z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią odbędzie się w Minikowie

Zapraszamy na kolejny punkt obchodów 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią przez Władysława Łokietka, którym będzie Muzyczny Piknik Rodzinny!

Już 22 września na terenie wystawowym KPODR Minikowo czeka na Was wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i komedii. Zaśpiewają dla Was: Kayah, Izabela Trojanowska – Fanpage, Michał Kaczmarek Fan Page, a towarzyszyć im będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. O dobry humor zadba Cezary Pazura – profil oficjalny. Nie zabraknie także lokalnych wykonawców. Wśród nich będą Małgorzata Malikowska i Wiktoria Vollmuller.

Koncertowi towarzyszyć będą:
– coroczna Wystawa Jesień w Ogrodzie
– XII Krajowa Wystawa Szpiców i Psów Ras Pierwotnych
– pierwszy Piknik Lotniczy
– pokaz sprzętu służb mundurowych
– stoiska instytucji
– stoiska Kół Gospodyń Wiejskich
– rękodzieło
– gastronomia
– plac zabaw dla najmłodszych.

W trakcie Pikniku Lotniczego będzie można skorzystać z płatnych lotów widokowych.

Zachęcamy, by tego dnia skorzystać z bezpłatnego transportu autobusowego. Bezpłatne autobusy będą na przedniej szybie miały oficjalne logo 720-lecia Nakła nad Notecią i będą się zatrzymywały również w Trzeciewnicy i Ślesinie – mieszkańcy tych miejscowości również mogą skorzystać z przejazdów. Rozkład jazdy zostanie opublikowany w osobnym poście w wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania 720. rocznicy nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią.

Honorowy patronat nad wydarzeniem organizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury i Gminę Nakło nad Notecią objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

UWAGA: Podczas koncertu obowiązuje regulamin imprezy masowej.

Szymon Niemczewski – UMiG Nakło nad Notecią