Nabór na grupowe lekcje pływania 2019/2020

Instruktorzy UKS CZWÓRKA NAKŁO (wcześniej UKS Krzywousty Nakło) rozpoczynają nabór w nowym roku szkolnym 2019/2020 na grupowe lekcje nauki i doskonalenia pływania. Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dzieci w wieku od 6 lat, które chcą rozpocząć swoja przygodę z pływaniem lub doskonalić swoją technikę pływania.

Lekcje pływania odbywać się będą cyklicznie na nakielskim basenie a prowadzić je będzie doświadczona i dobrze przygotowana kadra instruktorska: Ewa Młynarczyk, Hanna Pietrasz-Kowalska, Bogusława Kopras, Daria Brukwicka, Marcin Kuliński, Paweł Juszczak oraz Michał Stachowski.

Zapisy trwają do dnia 4 września 2019 roku. Rodzice bądź prawni opiekunowie mogą zgłaszać dziecko wysyłając wiadomość e-mail z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz rodzica, rocznikiem kursanta oraz numerem kontaktowym na adres michal.stachowski@uks.naklo.pl lub wysyłając wiadomość sms z powyższymi danymi pod numer kontaktowy 537-546-427. Liczba przyjmowanych osób jest ograniczona. Zajęcia rozpoczynają się od drugiego tygodnia września.

Dokumenty wiążące oraz regulamin zajęć będzie dostępny dla rodziców/opiekunów w pierwszym tygodniu września bieżącego roku, który udostępnimy na stronie internetowej www.uks.naklo.pl

Uwaga! Osoby, które brały udział w zajęciach w roku szkolnym 2018/2019 nie mają obowiązku ponownego zgłoszenia dziecka w powyższy sposób. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z instruktorem prowadzącym zajęcia grupowe o chęci kontynuacji w zbliżającym się roku szkolnym 2019/2020.

Zapraszamy do współpracy z nami.

Team Czwórka Nakło