Nadzieja zaśpiewa dziś w słoweńskim Naklo

168

Muzyczna podróż Nadziei z okazji 15-lecia chóru trwa. Już dzisiaj czeka nas pierwszy przystanek – Naklo w Słowenii, czyli miasto partnerskie Nakła nad Notecią.

Nasze 15-lecie to nie jedyna okazja, którą świętować będziemy podczas tego wyjazdu. W 2000 roku podpisana bowiem została umowa o współpracy pomiędzy Gminą Nakło nad Notecią, a słoweńską Občina Naklo. 20 lat to piękny jubileusz przyjaźni, a my postaramy się je podsumować koncertem. Wystąpimy dzisiaj w szkole podstawowej w Naklo o godz. 20:00. Jeśli ktoś przebywa akurat w okolicy to serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów, którym już teraz dziękujemy za współpracę.

Wyjazd odbywa się dzięki dofinansowaniu projektu „Muzyczna podróż Nadziei z okazji 15-lecie istnienia chóru” ze środków Gminy Nakło nad Notecią w ramach otwartego konkursu ofert nr 1 na wykonanie zadań pożytku publicznego w 2020 r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Niezmiennie od lat mogliśmy też liczyć na pomoc Nakielskiego Ośrodka Kultury, za co dziękujemy!

Jeżeli chcecie być na bieżąco to zapraszamy na nasz fanpage: www.facebook.com/chornadzieja
#badzcie_przy_Nadziei

materiał: Szymon Niemczewski chór Nadziej