Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnej – wyniki IV kolejki

VI kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, będąca przedostatnią odsłoną jej pierwszej rundy, przyniosła nam zawrotną ilość zdobytych bramek. 87 strzałów na bramkę zakończyło się golem.

10 grudnia 2023 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Paterku rozegrano kolejne 7 spotkań, w ramach jubileuszowej XXV edycji NHLPN. 9 drużyn znów sprawdziło możliwości swoich rywali i trzeba przyznać, że niektóre z drużyn nie brały jeńców. Pokazało to już pierwsze spotkanie, w którym zespół Żibrons FC uległ drużynie GKS Gryf Sicienko ze stratą 17 bramek, a mecz zakończył się wynikiem 1:18. Paterkowską masakrą piłką nożną można nazwać starcie pomiędzy Nakielskim Mixem a Sąsiadami Sipiory. Zespół z Sipior okazał się mało sąsiedzkim i zmasakrował nakielan 17:0. Po IV. kolejce na pierwszym miejscu tabeli bez zmian. Na szczycie nadal Olimpia Tupadły. Królem strzelców pozostaje gracz GKS Gryf Sicienko z 20 celnymi trafieniami. Za nim Kamil Barkowski z Olimpii Tupadły z 15 golami na koncie, a następnie Miłosz Król ze Skry Paterek i jego 13 bramek.

Wyniki spotkań IV. kolejki NHLPN:

LP. DRUŻYNY WYNIKI
1. Żibrons FC GKS Gryf Sicienko 1 18
2. Arkon x Matros Sąsiedzi Sipiory 2 6
3. Amatorzy Piłki GKS Gryf Sicienko 5 3
4. Nakielski Mix Sąsiedzi Sipiory 0 17
5. Arkon x Matros Skra Paterek 3 8
6. Nakielski Mix FC Ślesin 3 4
7. Olimpia Tupadły Skra Paterek 10 7

Na 5. kolejkę Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zapraszamy już 17 grudnia od godz. 10:00.

Organizatorem rozgrywek NHLPN w sezonie 2023/24, odbywających się pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, jest Nakielski Sport sp. z o.o.

Więcej informacji na temat NHLPN znajdziesz na www.naklo.pl/nhlpn

 

Szymon Niemczewski / Maciej Łuczak
fot. Szymon Niemczewski

źródło: Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią