Nakło nad Notecią: W ramach projektu odbył się piknik w Paterku

27 sierpnia 2020 r. odbył się piknik zorganizowany w ramach projektu „Akceptuję – formy aktywizacji osób niesamodzielnych”. Impreza odbyła się na terenie Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku. 

Uczestnicy projektu wraz z najbliższymi oraz podopiecznymi Dziennego Domu Pobytu, Warsztatu Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy mimo niesprzyjającej pogody dobrze bawili się na pikniku. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Tomek oraz Jurek Paterski, a nad wszystkim czuwał zespół z „Wszystko Jasne”, który zapewnił zarówno wsparcie techniczne, jak i efektowne oświetlenie. Każdy mógł również skorzystać z poczęstunku w postaci grilowanej kiełbaski przygotowanego przez firmę Pater&Son.

Projekt jest realizowany w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią