Piłkarki ręczne MKS Krajna Nakło w meczu kontrolnym pokonały Collegium Medicum Bydgoszcz

Mecz kontrolny ze studencką drużyną z Bydgoszczy zakończony na korzyść MKS Krajny Nakło. „Znakomity mecz obu drużyn, który przyciągnął uwagę wszystkich obecnych na tym spotkaniu. 1 połowa zwycięska 9:10 dla Collegium Medicum Bydgoszcz, które pokazało dobrą grę w ataku. Nasz zespół natomiast udowodnił, że obrona to nasza mocna strona i z takim nastawieniem wszedł w 2 połowę. Straciliśmy kilka głupich piłek ale motywacja i zaangażowanie w grze naszej bramkarki, rzutów z kontrataku, z 9 metra, poszukiwań obrotowej oraz podań do skrzydłowej pozwoliło MKS-owi wyjść na prowadzenie i zwyciężyć cały mecz z młodszym świetnym zespołem z Bydgoszczy. Mocne treningi i doświadczenie meczowe, które ostatnio nabywają dziewczyny pozytywnie działa na drużynę MKS Krajna Nakło i jako trener bardzo to doceniam bo wiemy dobrze, że ta drużyna to nie nastolatki ale mamy, żony, kobiety pracujące, które chcą udowodnić sobie, że mogą spełniać marzenia i grać dobrze w piłkę ręczną. Ja chce im w tym tylko pomóc i dawać taką radość jak dziś.” Powiedział na koniec meczu zadowolony trener Paweł Boroń.

MKS Krajna Nakło – Collegium Medicum Bydgoszcz 22:19 (9:10)

Zespół dziękuje wiernym kibicom i fanom szczypiorniaka za przybycie!