„Podaj cegłę”, czyli kolejny spektakl teatralny dla dzieci w CH RONDO

W sobotę 24 lutego 2024 roku CH RONDO zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kolejną odsłonę cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Tym razem na najmłodszych widzów czeka przedstawienie „Podaj cegłę” w wykonaniu aktorów z Teatru Form Wielu.Najnowsza propozycja obiecuje nie tylko wspaniałą zabawę, ale także inspirujące lekcje poświęcone kreatywności i wyobraźni.

Dzięki aktorom z Teatru Form Wielu, w sobotę 24 lutego CH RONDO zamieni się w portal do świata, gdzie codzienne przedmioty odkrywają przed nami swoje niezwykłe historie. „Podaj cegłę” to opowieść pełna magii, która zaprasza najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w kreowaniu fantastycznych przygód. Dzięki interakcji z publicznością oraz zastosowaniu innowacyjnych metod teatru przedmiotu, spektakl pobudza kreatywność, rozwija wyobraźnię i zachęca do zastanowienia się nad otaczającym nas światem.To nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie, ale także cenne lekcje, pokazujące, jak ważne jest dostrzeganie niezwykłości w zwyczajności oraz uczenie się poprzez zabawę.

Przedstawienia odbędą się o godz. 11:00, 13:00 i 15:00, a między nimi zaplanowano edukacyjne warsztaty z bezpieczeństwa, prowadzone przez bohaterów dnia codziennego – strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Tradycyjnie, podczas teatralnej przygody najmłodsi otrzymają pieczątki do specjalnego dzienniczka. Ale to nie wszystko! W ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło” w 2024 roku, uczestnicy będą mogli zdobyć niepowtarzalną rondową grę planszową!Ta unikalna gra składa się z 4 części, rozdawanych w każdym kwartale. Po zebraniu wszystkich elementów, uczestnicy będą mogli połączyć je w całość, tworząc fascynującą grę, która zabierze ich w podróż po Bydgoszczy. Każdy element gry może być użytkowany indywidualnie, ale pełne doświadczenie odkrywa się po ułożeniu wszystkich fragmentów razem. Przygoda graczy rozpocznie się w CH Rondo, a w trakcie tej wyjątkowej eskapady dzieci będą miały okazję odwiedzić znaczące miejsca i atrakcje naszego miasta. Gra jest zaprojektowana tak, by rozbudzać kreatywność, oferować świetną zabawę i promować wspólne spędzanie czasu, a także poznawać bogatą historię i kulturę Bydgoszczy.

Udział w spektaklu teatralnym oraz warsztatach jest bezpłatny.

 

 

Centrum Handlowe RONDO Bydgoszcz