Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez nakielskich kryminalnych

Kryminalni z Nakła nad Notecią zatrzymali 54-latka, który od ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, trafił do zakładu karnego, gdzie czeka na decyzje, jakie w jego sprawie podejmie prokurator.

54-letni mieszkaniec nakielskiej gminy był poszukiwany od lipca ubiegłego roku w związku z zarządzeniem o ustalenie jego miejsca pobytu. Ostatecznie prokuratura wydała za nim list gończy.
Mieszkańca nakielskiej gminy poszukiwali mundurowi z wydziału kryminalnego. Przełom w sprawie nastąpił w miniony piątek (15.01.21), kiedy to mundurowi ustalili adres, gdzie miał przebywać 54-latek.
Sprawdzenie ustalonego lokalu okazało się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, a weryfikacja personaliów zastanego tam mężczyzny w policyjnej bazie była już jedynie formalnością. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Kolejnego dnia (16.01.21) dowieziono go do zakładu karnego. Tam czeka na dalsze decyzje, jakie w jego sprawie podejmie prokuratur

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

zdjęcie ilustracyjne