Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości ponad 1300 złotych. Zdarzenie miało miejsce 1 marca 2024 r. w godz. 14:54-15:05 w jednym ze sklepów przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł drogeryjny asortyment. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Wojska Polskiego 4F lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 1024/24.

 

 

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy