Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów. Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca 2020 r. na terenie parkingu podziemnego w bloku przy ul. Skorupki w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn przedstawionych na zdjęciach oraz filmie. Ich wizerunek oraz moment kradzieży zarejestrował monitoring. Sprawcami kradzieży są dwaj młodzi mężczyźni w wieku 20-25 lat. Jeden z nich ubrany był w granatową bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe oraz czarne buty sportowe. Drugi natomiast  ubrany był w czarną bluzę bez kaptura z napisem na plecach ACAB, granatowe spodnie dresowe oraz sportowe buty koloru czerwonego.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2031/20.

autor: podkom. Lidia Kowalska