Trwają Dni Otwarte Football Academy w Powiecie Nakielskim

Skorzystaj z dwóch darmowych treningów i dołącz do akademii piłkarskiej Football Academy w Nakle nad Notecią, Szubinie, Mroczy i w Sadkach już teraz!

Po okresie kilkutygodniowej izolacji w domowych warunkach, życie wokół nas wraca do normy. Wiosenna aura za oknami skłania do spędzania coraz to większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Dzieci ze względu na brak zajęć szkolnych mają ograniczony kontakt z rówieśnikami i zdecydowanie za mało ruchu.

W tym okresie rodzice i opiekunowie często stają na głowie, by zapewnić frajdę swoim podopiecznym. Kiedy ci już opadają z sił po wymagających zabawach, maluchy mogą biegać jeszcze godzinami, wymyślając coraz to dziwniejsze formy rozrywki. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Oczywiście! Zapisanie pociech na zajęcia sportowe sprawi, że ich energia będzie miała pozytywne ujście, a dziecko zyska nową pasję. Przy okazji rodzic odnajdzie czas na chwilę błogiego odpoczynku.

Rozwiązaniem jest zapisanie dziecka na zajęcia piłkarskie w Football Academy w jednej z czterech lokalizacji w Powiecie Nakielskim. Jesteśmy liderem na rynku szkółek piłkarskich w Polsce, a na nasze zajęcia w całym kraju uczęszcza blisko 14 000 młodych adeptów piłki nożnej. Aby nie wymuszać konieczności podjęcia błyskawicznej decyzji dajemy Ci możliwość sprawdzenia zajęć w praktyce zupełnie za darmo!

Przyjdź do nas i skorzystaj z możliwości odbycia dwóch testowych treningów. Dopiero po tym czasie podejmiecie decyzję czy chcecie z nami zostać. Biorąc jednak pod uwagę wyniki ankiety przeprowadzonej wśród rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia w całej Polsce, jesteśmy przekonani, że poziom Waszego zadowolenia będzie równie wysoki.

Aktywność fizyczna niesie za sobą długą listę korzyści i gwarantuje zarówno fizyczny jak i umysłowy rozwój naszych dzieci. Ponadto wzmacnia odporność, uczy pracy w grupie i pomaga panować nad emocjami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Was harmonijny rozwój Waszych pociech, dlatego opierając się na wieloletnim doświadczeniu przygotowaliśmy program, który pozytywnie wpływa na kształtowanie osobowości i wychowuje poprzez sport.

Daniel Kloska