Wygrana piłkarek MKS Krajny Nakło dedykowane dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Перемога гравців МКС «Крайний Накло» присвячена нашим друзям з України

Kolejne wspaniałe wydarzenie dla MKS Krajny Nakło – zwycięstwo z zespołem EDUKACJA LUBASZ 17:9, które dedykujemy dla naszych przyjaciół z Ukrainy „Stop Wojnie” Mecz był bardzo zacięty w 1 połowie – obie drużyny rzucały bramka za bramkę na co musiał zareagować nasz trener i w trakcie przerwy zmienił grę w obronie na bardziej agresywną i ofensywną co zaskutkowało pozytywnie w 2 połowie. Nasze rozgrywające odblokowały się, zaczęły atakować oraz podawać dokładne piłki do skrzydłowych oraz obrotowej. Dzięki dokładniejszej grze uciekliśmy zespołowi z Lubasza o 8 bramek i wygraliśmy mecz. Na trybunach było około 100 osób z czego 15 to osoby z Ukrainy zamieszkałe w naszej gminie i właśnie dla nich między innymi chcieliśmy pokazać piękno tego sportu. Dziękujemy wszystkim kibicom.

Ще одна чудова подія для МКС Krajny Nakło – перемога з командою ОСВІТА LIKE 17:9,
яку ми присвячуємо нашим друзям з України „Зупинити війну” Гра була дуже напруженою в 1-му таймі – обидві команди закидали гол на гол, на який довелося відреагувати нашому тренеру і під час перерв змінив гру захисту на більш агресивну та наступальну, що позитивно вплинуло на другий тайм. Наші плеймейкери розблокували, почали атакувати і передавати точні м’ячі вінгерам і спиннеру. Завдяки більш точній грі ми відійшли від команди з Любаша на 8 голів і виграли матч. На трибунах було близько 100 людей, 15 з яких – українці, які проживають у нашій гміні, і саме для них, серед інших, ми хотіли показати красу цього виду спорту. Дякую всім вболівальникам.

tekst: Katarzyna Cieślikiewicz