Zapraszamy na Noc Księgarń do m. Lisi Ogon

Serdecznie zapraszam na wydarzenia, które przygotowałam w najmniejszej księgarni w Polsce w dodatku na wsi. Przygotowałam je w ramach ogólnopolskiej akcji Noc księgarń. Moja kameralna księgarnia co prawda mieści się na wsi, ale ta wieś to Lisi Ogon, a księgarnia znajduje się tylko 1 km za Bydgoszczą, w salonie drzwi Tessa.

Wszystkie propozycje są zupełnie darmowe. Jedynie, jeśli ktoś będzie miał nieodpartą wolę zakupu książek, to za książki trzeba płacić. Ale na szczęście mnóstwo książek ma ceny kiermaszowe.

Wydarzenia w ramach Nocy księgarni:

7 października 2022 piątek

godz. 17:00

Drzwi do rozmowy o książkach wychowujących. To będzie spotkanie podczas którego porozmawiamy o tym, jakimi książkami chcielibyśmy otaczać nasze dzieci aby dobrze je wychować. Szkolny kanon lektur zadowala mało kogo. Zaprosiłam kilku specjalistów, jednak zachęcam do udziału przede wszystkim rodziców złaknionych dobrej lektury dla swoich dzieci w wieku szkolnym. Można przynieść książkę, którą chciałoby się zarekomendować.

od 17.15 do 19.55 i od 21:00 do 22:00

Kiermasz książek po zmroku z możliwością zakupu książek – w cenach regularnych jak i specjalnych – z ekstra rabatami i tańszych zakupów pakietowych, a także książek z drugiej ręki (godzinna przerwa na wysłuchanie w skupieniu przecudnej opowieści).

godz. 20:00

Drzwi do opowieści: mity nordyckie i opowiadania o Wikingach (Karawana opowieści). To wydarzenie szczególnie polecam uwadze, bo udało mi się zaprosić najlepszego opowiadacza jakiego osobiście słuchałam. Opowieść przeznaczona głównie dla dorosłych.

8 października 2022 sobota

godz. 11.30

Podchody książkowe. Mini gra terenowa dla dzieci. Tutaj, aby przebieg był sprawny, poproszę o zapisanie dzieci na adres mail: justyna@tessa.com.pl

Myślę, że idealny wiek dziecka to 7-13 lat.

Wydarzenia te w ramach Nocy Księgarń odbędą się w najmniejszej księgarni w Polsce, w dodatku jedynej na wsi: księgarni Tessa w Lisim Ogonie, ul. Bydgoska 15 ( w salonie drzwi Tessa).

Więcej informacji można znaleźć śledząc profil na FB: https://www.facebook.com/Justynapolecadoczytania

Joanna Czerska – Thomas  Agencja M4Bizz