Zaproszenie na Ogólnopolski Festiwal Qinoteatralny Loqomotywa

Szanowni Pasjonaci Sceny Teatralnej. Zapraszamy każdą grupę teatralną, kółko teatralne, teatr amatorski do wzięcia udziału w LOQOMOTYWIE. Wierzymy, że tworzycie świetny teatr. Wkładacie w dzieło sceniczne swój zapał, ciężką pracę i marzycie o tym, aby występować przed wielką publicznością. Chcecie, aby emocje którymi emanujecie ze sceny trafiały w bezkresną widownię.

Niestety, możliwości teatrów amatorskich w tym względzie są dość mocno ograniczone. My organizatorzy loQomotywy mamy pomysł aby to zmienić. Chcemy otworzyć przed Wami wielotysięczną widownie. Tak, tak, to nie przejęzyczenie ani puste słowa. Jeśli robicie dobrą sceniczną robotę, to kiedy połączymy siły, będziemy docierać do nieprzebranej ilości widzów, w ilości o jakiej nawet nie śniliście.

Jak to możliwe? Zapraszamy na stronę https://qinoteatr.pl/loqomotywa, gdzie po zapoznaniu się ze szczegółami możecie od razu zgłosić się do PRZEGLĄDU czyli pierwszego etapu LOQOMOTYWY. Nie ważne jaki osiągnęliście poziom artystyczny. Ważna jest Pasja z jaką tworzycie teatr. Pokażcie to światu!

Organizatorzy