42-latek najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym

Najbliższe 7 miesięcy spędzi w więziennej celi 42-latek zatrzymany przez nakielskich „patrolowców” w jednym z mieszkań na terenie miasta. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania w związku z nakazem jaki wystawił sąd w Katowicach.

Pod koniec ubiegłego tygodnia nakielska policja otrzymała informacje, że w jednym z mieszkań na terenie miasta prawdopodobnie przebywa 42-latek, za którym poszukiwania prowadzi jeden z komisariatów w Katowiach na polecenie tamtejszego sądu. Mężczyzna powinien przebywać w zakładzie karnym, gdyż miał do odbycia karę za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i niealimentację.  

Wczoraj (8.12.19) nakielscy „patrolowcy” zapukali do drzwi mieszkania, gdzie miał zgodnie z ustaleniami przebywać poszukiwany. Mężczyzna, którego mundurowi zastali pod ustalonym adresem został sprawdzony w policyjnych systemach, co potwierdziło, że jest poszukiwany. 42-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś (9.12.19) zostanie dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

zdjęcie ilustracyjne