REKLAMA
Aktualności
2018-01-22
Nakielska Liga Siatkówki - wyniki ...
2018-01-22
"Koncert kolęd, pastorałek i nie ...
2018-01-22
POLFLAM Żegluga Nakło z kolejnym ...
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Zagłębie Sosnowiec wygrywa turniej ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Tomasz Zmudziński nowym prezesem Orła Kcynia

Pan Tomasz Zmudziński podczas wczorajszego zebrania członków MLKS Orzeł Kcynia został wybrany nowym prezesem klubu. W głosowaniu tajnym liczbą 16 głosów ważnych na 17 uprawnionych do głosowania członkowie kcyńskiego klubu wybrali go na swojego szefa. Zmudziński będzie prezesem Orła do czasu ukończenia kadencji Zarządu Klubu.

W piątek w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kcyni odbyło się zebranie nadzwyczajne, wyborcze. Członek Zarządu Jarosław Kurtysiak przedstawił zebranym program zebrania, którego głównym celem był wybór nowego prezesa klubu. Podczas zebrania rozmawiano o sytuacji finansowej klubu, przeprowadzonej kontroli finansowej w Orle oraz uzyskanej dotacji z Urzędu Miejskiego w Kcyni.

tekst i fot. Robert Koniec

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.