Czy 80-letnia Urszula Szczurek zachwyci jurorów „Mam talent!”?

Ma 80 lat i żyje według maksymy „od zawału serca uciekaj na własnych nogach”. Urszula Szczurek od dziecka kochała pokazy cyrkowe i sztuczki akrobatyczne. Występ w „Mam talent!” chce zadedykować wszystkim schorowanym ludziom, a także swoim kursantom. Czy przekona do siebie Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurrolę?
W sobotnim odcinku „Mam talent!” widzów programu czeka niezwykły pokaz przygotowany przez Urszulę Szczurek. 80-latka od zawsze lubiła oglądać pokazy cyrkowe i sztuczki akrobatyczne. Od dziecka marzyła o tym, aby ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności. Miała pójść do szkoły cyrkowej, ale nie zdecydowała się na opuszczenie rodzinnego miasta. Przez wiele lat jej trenerką była mistrzyni świata w gimnastyce – Helena Rakoczy. Po dwudziestu latach przerwy Urszula wróciła do treningów. Choć robi to głównie dla siebie, chciałaby nauczać innych jak zdrowo żyć. Według niej najważniejsza w życiu jest nieegoistyczna miłość, szacunek dla drugiego człowieka oraz uśmiech i pogoda ducha. Występ w „Mam talent!” chciałaby zadedykować wszystkim swoim kursantom.
W trzecim odcinku zobaczymy także duet taneczny Hybrids Crew, Orkiestrę OSP Aleksandrów Kujawski oraz Marcina Życzyńskiego, który wcieli się w Elvisa Presleya. Na scenie pojawią się też wokaliści – Jan Szynal, Klaudia Jóźwiak oraz Szymon Prządo. Swoje umiejętności zaprezentują również Artur Ciuchta (akrobatyka powietrzna), Lillet L’amour (burleska), Krzysztof Pacholik (żonglerka), Karolina Lenarcik i Karol Mental (taniec). Po raz pierwszy w „Mam talent!” widzowie zobaczą show rozbijania jajek głową na czas.
Na zdjęciu Urszula Szczurek; fot. TVN/Mirosław Sosnowski
Emisja 3 odcinka już w sobotę 21 września o godz. 20:00 w TVN!

 

Adrian Jabłoński – Mam Talent, MasterChef, Kuchenne rewolucje, Ukryta prawda, Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd, serwis x-news