Debiutancki singel zespołu Bury The Orchid

Zespół Bury The Orchid zaprasza do zapoznania się z ich utworem z nadchodzącego, debiutanckiego krążka, którego wydanie zbliża się już wielkimi krokami!
Zapraszamy do wysłuchania w sieci pod podanym niżej linkiem:
lub na portalu YouTube:
Zespół Bury The Orchid to grupa muzyków z Bydgoszczy i okolic, grających rock alternatywny, ale lubujących się również w cięższych brzmieniach. Zespół założyli w 2016 roku Eliasz (perkusja), Jakub (gitara) i Monika (wokal). W listopadzie dołączyła do nich Oliwia na gitarze basowej, a w kwietniu 2017 r. Rafał (gitara).
Na początku roku 2018 zespół zakwalifikował się do finałowego koncertu w konkursie dla muzyków z województwa kujawsko-pomorskiego w Toruniu „KATAR – muzyka” organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kulturowej.
Na swoim koncie mają też drugie miejsce w 3. Konkursie Muzycznym OMG Radio Bydgoszcz „M3 – Młodzi, Muzyka, Miasto”. Również w 2018 roku zespół wziął także udział w dużej imprezie plenerowej zatytułowanej „Przystań w kolorze Blue” reprezentującej różne gatunki muzyczne, podczas której dzielił scenę m.in z Andrzejem Piasecznym, przed publiką rzędu ponad 5 tysięcy słuchaczy.
Bury The Orchid