„Dla nas Pacjent jest najważniejszy”

W skład firmy 4M INVEST wchodzą między innymi  dwa sklepy medyczne dostępne  stacjonarnie, a także sklep internetowy, by zapewnić wszystkim pacjentom łatwy i szybki dostęp do naszych produktów i sprzętu.

Pierwszy sklep medyczny  mieści się w Nakle nad Notecią na os. K. Wielkiego 16 przy przychodni Krajna.

Cieszymy się dużym zaufaniem naszych Pacjentów, którzy wiedzą jak szerokim asortymentem i świetną kadrą możemy się pochwalić. W ofercie posiadamy badania stóp z doborem wkładek indywidualnych oraz seryjnych.  Nasza  fizjoterapeutka wyłapie każdą wadę i jest w stanie doradzić i dobrać idealny produkt. Od września ponownie zaczęliśmy prowadzić badania przerwane z powodu pandemii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 881-203-010 w celu rejestracji. Pomagamy w doborze idealnych kapci i bucików dla naszych pociech, polskiej firmy z certyfikatem zdrowej stópki.

Drugi sklep otworzyliśmy w lipcu tego roku, mieści się on  przy Szpitalu Powiatowym  w Wyrzysku na  ul. 22 Stycznia 41. Przelaliśmy tam nasze doświadczenie i wiedzę, aby pomagać kolejnym pacjentom i być bliżej nich.

W połowie przyszłego roku otworzymy duży sklep medyczny w sąsiedztwie Tesco w Nakle nad Notecią, gdzie będziemy mogli w pełni zaprezentować nasze możliwości doradcze i sprzedażowe.

Realizujemy zapotrzebowanie w wyroby medyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oznacza to, że pacjenci mogą zrealizować w naszych sklepach wnioski na wyroby medyczne, takie jak ortezy, protezy piersi, peruki, materace przeciwodleżynowe, pampersy, balkoniki, kule, wózki i wiele innych. Realizujemy umowy  przy dofinansowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W ofercie posiadamy również akcesoria do rehabilitacji, poduszki ortopedyczne, sprzęty sanitarno -toaletowe. W tych trudnych czasach  nie zapomnieliśmy o zabezpieczeniu naszych pacjentów w środki ochrony osobistej . Można u nas nabyć rękawiczki, płyny do dezynfekcji , przyłbice oraz maseczki polskiego producenta.

Śmiało możemy powiedzieć, że oferujemy pełną dostępność produktów na naszych półkach w atrakcyjnych cenach.

Pochwalić możemy się  prężnie działającą wypożyczalnią nowego sprzętu rehabilitacyjnego: łóżka, wózki, kule, balkoniki, podnośniki transportowo- kąpielowe, koncentratory tlenu. Jesteśmy największą wypożyczalnią nowego sprzętu w naszym województwie. Wyróżniamy się niską ceną wypożyczanego sprzętu, dobrą jakością oraz szybką i darmową dostawą do domu pacjenta.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym  można zakupić wiele potrzebnych produktów z dostawą do Państwa drzwi https://www.zdrowie.naklo.pl/ .

Zespół naszej firmy serdecznie zaprasza po wyroby medyczne (zakupy z dofinansowaniem) konsultacje z wykwalifikowaną kadrą. Zapewniamy, że pracownicy służą odpowiednim doborem wyrobu medycznego, który spełni oczekiwaną pomoc i ulgę.

Sklep Medyczny „ Zdrowie”

89-100 Nakło nad Notecią

  1. K Wielkiego 16a

tel. 52-388-00-22, 884-006-107

e-mail. zdrowie.naklo@gmail.com

czynny pon-pt 8:00- 17:00

sobota 9:00-12:00

Sklep Medyczny „Zdrowie”

89-300 Wyrzysk

  1. 22 Stycznia 41

tel. 698-00-55-44

e-mail. zdrowie.wyrzysk@gmail.com

Czynny pon – pt  8:00-16:00

artykuł sponsorowany