„Down the road”: Premiera drugiej serii już w niedzielę w serwisie Player.pl! Kim są jej bohaterowie?

Już 10 stycznia w serwisie Player.pl zadebiutuje drugi sezon programu „Down the road”, w którym szóstka osób z zespołem Downa wyrusza w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim. Chcą nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery, pierwszy raz bez rodziców i z dala od domu. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę i Szymona Grzecha. Kim są oraz skąd pochodzą uczestnicy „Down the road 2”?

Jan Skiba pochodzi z Gdańska i ma 28 lat. Jest dowcipnym i towarzyskim gadułą, który lubi być w centrum uwagi. Uwielbia scenę i mikrofon, zdarza mu się przemawiać na różnych uroczystościach. Świetnie gra na saksofonie, należy do zespołu Remont Pomp, z którym wyjeżdża w trasy koncertowe. Lubi siebie, a najbardziej swoje kręcone włosy. Jest świetnym aktorem!
MW_DTR_05112020_0430.jpg
Adam Wdówka to najmłodszy uczestnik programu, ma 20 lat i pochodzi z Opoczna. Sportowiec, bardzo ambitny – zdobywa medale w pływaniu i trenuje boks. Jego pasją jest również gra na perkusji i bębenku. Jest animatorem w przedszkolu.
MW_DTR_05112020_0470.jpg
Paula Rakowska z Bydgoszczy to 28-letnia intelektualistka, feministka walczącą o prawa kobiet. Spokojna, dobrze zorganizowana i opanowana. Ostrożnie podchodzi do nowo poznanych osób i potrzebuje czasu, żeby komuś zaufać. Marzy o wyprowadzce z domu, usamodzielnieniu i założeniu rodziny. Paula pisze książki erotyczne oraz kryminały. Fanka Marysi Sadowskiej, bardzo chciałaby zostać reżyserką i muzykiem.
MW_DTR_05112020_2383.jpg
Paulina Ochocka z Błoni pod Warszawą również ma 28 lat. Ze względu na swoje predyspozycje kierownicze, w programie została okrzyknięta „Szefową”. Paulina to pozytywny łobuz, dziewczyna-kumpel do tańca i do różańca. Bardzo wesoła, ma charakterystyczny śmiech – lubi żartować, ale jest też bardzo wrażliwa i empatyczna, zawsze spieszy z pomocą i radą. Tańczy zumbę, pomaga mamie w zakładzie fryzjerskim, ma czerwone włosy, gdyż stylizuje się na Rihannę.
MW_DTR_05112020_2424.jpg
Szymon Grzech pochodzi z Krakowa i ma 25 lat. Widzowie poznają go jako szarmanckiego podrywacza, który sypie jak z rękawa tekstami do podrywu, ale to tylko poza, w rzeczywistości jest nieśmiały. Dużo czyta, kiedyś chciałby zostać sławnym piosenkarzem i zamieszkać w Los Angeles. Lubi się dobrze ubrać, najodważniejszy ze wszystkich, James Bond tej edycji!
MW_DTR_05112020_0593.jpg
Paulina Pigan ma 22 lata i na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, jest otwarta, towarzyska i imprezowa. Uwielbia być w centrum uwagi i jak na prawdziwą Ślązaczkę przystało lubi śląskie jedzenie. Uwielbia biżuterię i cekiny, tańczy zumbę i kibicuje Górnikowi Zabrze. Chciałaby zostać stylistką paznokci. Marzy również o karierze aktorskiej, kamery to jej żywioł.
MW_DTR_05112020_2349.jpg
„Down the road” zadebiutuje w serwisie Player.pl już 10 stycznia. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu.
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery