Drużyna SF JUNIOR NAKŁO rocznik 2013 zakończyła 2 dniowy turniej Copalnia Talentów w Krakowie

Piękna przygoda dobiegła końca. Do Krakowa przyjechaliśmy w piątek i rozegraliśmy i na dzień dobry sparing z Wisłą Kraków. Wieczorem na Stadionie przy ul. Reymonta obejrzeliśmy mecz PKP Ekstraklasy tej samej drużyny z Radomiakiem Radom. Sobota i niedziela to mecze turniejowe. Odnosimy 7 zwycięstw i 7 porażek. Przegrali mecze z KSPN Pogoń Kraków, UKS Leńcze, LKS Orlęta Rudawa (2x), Stalą Rzeszów, Wisłą Kraków i Resovią Rzeszów. Swoje mecze wygrali z AMP Bolesławiec (2X), RKS Radomiak Radom II (2x), LKS Błękitni Modlnica, MKS Parasol Wrocław, STF Champion Warszawa.
 
W bardzo mocnej 16 zespołowej stawce turnieju plasujemy się w środku tabeli, Zajmując 2 miejsce w grupie złotej. W kilku mogło być troszkę lepiej. Na pewno nie mamy powodów do niezadowolenia. Rozegraliśmy 14 meczy w wymiarze 20 minut, a więc na boisku spędziliśmy łącznie 280 minut. Łapiemy wielkie piłkarskie doświadczenie.
Oprócz zmagań sportowych spędziliśmy razem czas. Zobaczyliśmy ciekawe miejsca. Przeżyliśmy wspaniałą przygodę.
Dziękujemy rodzicom, którzy byli sponsorami wyjazdu. Pomagali nam na każdym kroku i wspierali we wzorowy sposób. Jesteście najlepsi.
Dziękujemy organizatorom za świetny turniej i przeciwnikom za sportową rywalizację. Za wymianę doświadczeń i wspólne rozmowy.
Skład:
Górny rząd od lewej: Trener Łukasz Bzdawka, Filip Brukwicki, Oskar Kulski, Jakub Wronka, Alex Bajerski, Tymoteusz Franków, Jakub Chrubczyński
Dolny rząd od lewej: Filip Nowek, Igor Smażyk, Tymon Trudziński, Tymoteusz Idzikowski, Natan Giś.
 
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Alex Bajerski.
Łukasz Bzdawka