„Fabryka nagród” w Zielonych Arkadach

Zielone Arkady przygotowały dla swoich klientów prawdziwą gratkę. Oprócz zrobienia zakupów w największym centrum handlowym w regionie będzie można spróbować szczęścia w „Fabryce Nagród”. Aby wygrać jedną z ponad 400 kart podarunkowych należy wziąć udział w zabawie, która potrwa od 20 do 29 września.

Żeby wygrać, trzeba grać – loteria „Fabryka nagród” to świetna okazja, żeby zdobyć wartościowe nagrody. W Zielonych Arkadach powstanie specjalne stoisko z multimedialnymi standami, za pomocą których będzie można zarejestrować się do udziału w akcji. Po zeskanowaniu kuponu w loteriomacie na ekranie Fabryki pojawi się nazwa ewentualnej nagrody. Będą to karty podarunkowe o wartości 50 zł, 100 zł lub 200 zł.
Aby wziąć udział w zabawie, należy zrobić zakupy w terminie od 20 września do 29 września do godz. 19:00 za min. 100 zł na maksymalnie trzech dowodach zakupów i zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii na Placu Eventowym. Łączna wartość nagród to aż 30.000 zł.
Akcja „Fabryka nagród” odbędzie się w Zielonych Arkadach w dniach 20-29 września w godzinach otwarcia Centrum. Szczegóły w regulaminie loterii „Fabryki   nagród”, znajdującym się w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie organizatora oraz w punkcie informacji w Zielonych Arkadach w dniach 30.09-28.10.2019 roku.
Gabriela Wołowiec