I Festiwal Smaków Food Trucków w Nakle nad Notecią

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków! Przed nami I edycja wydarzenia w Nakle nad Notecią.

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Nakle nad Notecią

Kiedy? 30-31.08.2019 r.

O której? piątek i sobota w godzinach 14:00-22:00

Gdzie? Stadion Miejski w Nakle nad Notecią (ul. Armii Krajowej 4)

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Festiwal Smaków Food Trucków w Nakle nad Notecią. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje, będą czekały na terenie Stadionu Miejskiego.

Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, amerykańska, azjatyckie pierożki czy może dania kuchni indyjskiej? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka! Dodatkowa gratka dla pasjonatów złotego trunku – będzie na Was czekać stoisko z rzemieślniczymi piwami.

Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Mini-donuty, lody naturalne czy może owoce w belgijskiej czekoladzie? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje!

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrało dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu food truckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w konkursie jedzenia na czas. Moc atrakcji czeka również na naszych najmłodszych gości. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Nakle nad Notecią  – w piątek i sobotę w godzinach 14:00-22:00.

Więcej na: www.facebook.com/events/1164202873787931/

Partnerzy: Nakielski Ośrodek Kultury, Muzyka nad Notecią, Browar Amber

Magdalena Daniszewska – Event Manager