Jarmark Bożonarodzeniowy w Łobżenicy przeszedł do historii

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Łobżenicy, który odbył się w dniu 9 grudnia 2023 roku przeszedł do historii… mimo mało świątecznej pogody dopisali i wystawcy i goście. Na stoiskach pyszne jedzenie i przepiękne ozdoby świąteczne.

Występy dzieci z przedszkola publicznego w Łobżenicy, zespołu wokalnego mieszkanek Domu Pomocy Społecznej Chlebno, łobżenickich seniorów oraz zespołu „Ty i Ja”.

Licytacje na rzecz Tadzia Sobczyka przyniosły prawie 8.000! Do wylicytowania były między innymi: różne vouchery, kosmetyki, rękodzieło, książki, farby, anioły konkursowe, palenisko ogrodowe, kanapa, weekend nad morzem i wiele innych fantastycznych fantów Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom fantów oraz kupującym.

Wśród zaproszonych gości: członek zarządu województwa wielkopolskiego Jacek Bogusławski, przewodniczący rady powiatu Kazimierz Wasiak, radna rady powiatu Zdzisława Bosak – Kawa, przewodniczący rady miejskiej Antoni Kapeja, Burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś, radni miejscy, sołtysi, dyrektor MGOPS Mariusz Gniot

Wręczono nagrody w konkursie plastycznym na ozdobę choinkową

Mikołaj – Piotr Grochowski, Śnieżynka – Aleksandra Przybyła – rozczęstowali wśród zgromadzonych na Jarmarku słodycze – bardzo dziękujemy, że chcieliście wcielić się w te role.

Odbył się konkurs kulinarny na najsmaczniejszą potrawę wigilijną: – wygrała kutia przygotowana przez KGW Pieśnianki z Piesna, na podium zmieściły się również ekipy Rataj i Fanianowa. Gratulujemy!

Bezpłatna loteria

Sołtys Zenon Polachowski i jego niezawodny „Byczek” jako mikołajowy pojazd – serdecznie dziękujemy

Zapłonęły światełka na choince

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy był taki, jaki był, czyli po raz kolejny działa się magia: wystawcom, odwiedzającym, gościom, artystom małym i dużym, ofiarodawcom fantów na licytację oraz wszystkim pozostałym.

Specjalne podziękowania lecą do ekipy ZGKiM – Zosia, Tomek, Piotr, Roman- jesteście wielcy! Do zobaczenia za rok

 

źródło: Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy