PUCHOWSKI & KIELAK feat. SZOPIŃSKI zagrają w Cafe Emilia

Restauracja Cafe Emilia w Nakle nad Notecią zaprasza w dniu 13 grudnia 2019 roku o godz. 19:00 na koncert Romana Puchowskiego – bluesmana innego niż wszyscy!

Romek Puchowski – GITARZYSTA ROKU w tegorocznym plebiscycie „Blues Top”. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, gra na gitarze DOBRO, slide, gitarze akustycznej, basowej. Główne nurty stylistyczne, w jakich się porusza to Delta blues, indie folk, experimental rock. Zainspirowany archetypicznym bluesem od lat konsekwentnie kreuje nowe brzmienia i muzyczne przestrzenie. Autor niezwykle energetycznych koncertów. Jego dyskografia liczy sześć pozycji.

Zagra w trio z Michałem Kielakiem, uznanym już po raz kolejny za HARMONIJKARZA ROKU w plebiscycie „Blues Top”Na perkusji towarzyszyć im będzie Szymon Szopiński, były perkusista formacji Boogie Boys.

W programie „Blues z Delty Mississippi” usłyszymy autorskie pieśni, frywolne, pełne improwizowanych przestrzeni bluesowej klasyki, między innymi: Roberta Johnsona, Willie Browna, Mississippi Johna Hurta. Będą to reminiscencje długiego pobytu i grania artysty w delcie Mississippi.

Wstęp: 35zł

Karolina Karolczak