Toruń: Policjanci proszą o pomoc

Jeżeli rozpoznajesz osobę na nagraniu zgłoś się. Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży do jakiej doszło w jednym ze sklepów drogeryjnych w Lubiczu Górnym . Z ich ustaleń wynika, że osoba na nagraniu jest sprawcą tych kradzieży.

Jeżeli rozpoznajesz osobę na nagraniu zgłoś się. Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży do jakiej doszło w jednym ze sklepów drogeryjnych w Lubiczu Górnym . Z ich ustaleń  wynika, że osoba na nagraniu jest sprawcą tych kradzieży.
Komisariat Policji w Dobrzejewicach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży do jakich doszło w połowie czerwca tego roku, w jednym ze sklepów drogeryjnych na terenie Lubicza. Sprawca skradł produkty kosmetyczne i wyszedł ze sklepu. Ponieważ jego wizerunek nagrały kamery publikujemy go z prośbą o  informację,  jeżeli ktoś ze świadków rozpoznaje tego mężczyznę.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach pod numerami telefonów  47 754 29 00 lub 47 754  29 02
autor: Wioletta Dąbrowska