VIII Konkurs Pianistyczny w Nakle nad Notecią już w marcu 2024!

Mamy przyjemność ogłosić, iż kolejna edycja Konkursu Pianistycznego dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza o randze ogólnopolskiej odbędzie się 16 marca 2024 roku. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych młodych pianistów!

W przeciągu minionych lat w nakielskim Konkursie Pianistycznym, któremu patronuje nakielanin, Honorowy Obywatel Województwa Kujawsko Pomorskiego – Rafał Blechacz, wzięło udział ponad 250 uczestników, którzy przybyli do nas z najróżniejszych zakątków Polski. Ubiegłoroczna edycja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bowiem zgłosiło się do niej aż 60 uczestników. Dlatego też w tym roku wprowadzamy limit uczestników wynoszący 50 osób, a Ty, młody pianisto, możesz stać się częścią VIII. odsłony Konkursu. Czekają nagrody, w tym m.in. ta za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina. Zatem zgłoś się już teraz, nim zabraknie miejsca!

Konkurs przeprowadzany będzie w trzech grupach wiekowych:

  • I grupa: klasy I – II c.6 oraz I klasa c.4
  • II grupa: klasy III – IV c.6 oraz II klasa c.4
  • III grupa: klasy V – VI c.6 oraz klasy III – IV c.4

UWAGA: Na zgłoszenia czekamy TYLKO do 25.02.2024 roku lub do wyczerpania limitu 50 osób. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie lub po wyczerpaniu miejsc nie będą brane pod uwagę.

Prosimy koniecznie zapoznać się z treścią Regulaminu konkursowego, w którym znajdziesz informacje na temat wymaganego repertuaru, wysokości wpisowego i innych szczegółów uczestnictwa.

Wszelkie dokumenty w tym karta zgłoszeniowa oraz niezbędne załączniki dostępne są na stronie internetowej Konkursu: www.konkurspianistycznynaklo.pl

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.facebook.com/KonkursPianistycznyNaklo kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie oraz kontaktując się za pośrednictwem maila: konkurspianistycznynaklo@wp.pl

Organizatorem VIII Konkursu dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Nakle nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury w Nakle nad Notecią oraz Gmina Nakło nad Notecią. Partnerem wydarzenia jest YAMAHA.
Organizatorzy Konkursu Pianistycznego dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza

Załączniki

Regulamin VIII Konkursu, docx, 21.12 KB kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie

Karta zgłoszeniowa, doc, 34 KB kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie

RODO NOK, pdf, 784.45 KB kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie

Zgoda RODO, pdf, 779.27 KB kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie