Błażej Krajewski i Kabaret Skeczów Męczących w Nakielskim Ośrodku Kultury

Zapraszamy na dwa wydarzenia, podczas których na scenie sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury będą gościły potężne dawki humoru w znakomitym wykonaniu.
Jako pierwszy, 30. października 2021 roku o godzinie 20:00, swój nowy program pt. „Rzut za dwa” zaprezentuje bydgoski komik – Błażej Krajewski. Komik z Fordonu znany jest między innymi z opowiadania historii z rodzinnego miasta, wielu wpadek, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.
Bilety na wydarzenie dostępne są między innymi pod tym adresem: https://linkd.pl/paerd
 
 
Kolejnym z wydarzeń będzie występ Kabaretu Skeczów Męczących, który w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.
Prawie dwugodzinny program będzie można zobaczyć 5 listopada 2021 roku o godzinie 18:00.
oraz w kasie Nakielskiego Ośrodka Kultury.
 
 
Michał DubkowskiDyrektor Nakielskiego Domu Kultury