Bydgoscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (01.07.2020) na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna jadący bmw. Kierowca oraz pasażerka drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafili do szpitali.

Wczoraj (01.07.2020) około godziny 20:15 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – bmw i opel.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg, przejechał przez pas zieleni, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem meriva. Kierującego bmw przewieziono do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Do bydgoskich szpitali trafiły również dwie ranne osoby z opla.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

autor: podkom. Lidia Kowalska
zdjęcie publikujemy w ramach współpracy z portalem bydgoszcz 998