22 medale zawodników Klubu Karate YAMABUSHI, (w tym 5 złotych, 7 srebrnych, 10 brązowych) podczas dwudniowych zawodów Karate pn. GRAND PRIX TCZEWA. W zawodach udział wzięło około 450 zawodników z 36 Klubów z 8 państw. W klasyfikacji generalnej zawodów zajęliśmy 8 miejsce.
Medaliści to:
Złoto
Hubert Grzybek – kumite indywidualnym młodzików (-50 kg);
Bartosz Kleniewski – kumite indywidualne mężczyzn (-67 kg);
Jan Fierek, Fabian Sojka, Patryk Tarkowski – kumite drużynowe juniorów młodszych;
Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców żółte pasy 10-11 lat (-40 kg);
Jakub Cender – kumite indywidualne chłopców żółte pasy 8-9 (+30 kg);
Srebro
Jan Fierek, Fabian Sojka, Patryk Tarkowski- kumite drużynowe juniorów;
Agata Grzybek -kumite indywidualne juniorek młodszych (-54 kg);
Fabian Sojka – kumite indywidualne juniorów (-68 kg);
Marysia Kerner – srebro w kumite indywidualnym U21 (-50 kg);
Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg);
Jakub Cender – kumite indywidualne chłopców białe pasy (+30 kg);
Błażej Michałek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat żółte pasy (-40 kg);
Brąz
Aniela Dzedzej, Emilia Chaberska, Agata Grzybek, Julia Szot – brąz w kumite drużynowym juniorek;
Aniela Dzedzej, Iga Daszkiewicz, Agata Grzybek, Julia Szot – brąz w kumite drużynowym juniorek młodszych;
Emilia Chaberska – brąz kumite indywidualne juniorek (-53 kg);
Aniela Dzedzej- brąz w kumite indywidualnym juniorek (-59 kg);
Iga Daszkiewicz – brąz w kumite indywidualnym juniorek młodszych (-47 kg);
Julia Szot – brąz w kumite indywidualnym juniorek młodszych (-47 kg);
Aniela Dzedzej- brąz kumite indywidualne juniorek młodszych (-54 kg);
Jan Fierek – brąz kumite indywidualne juniorów młodszych (-63 kg);
Fabian Sojka – brąz kumite indywidualne juniorów młodszych (-70 kg);
Maria Kerner – brąz kumite indywidualne kobiet (-50 kg).
Gratulacje
22 медалі учасників карате-клубу YAMABUSHI (з них 5 золотих, 7 срібних, 10 бронзових) під час дводенних змагань з карате під назвою ГРАН-ПРІ ЧЕВА. У змаганнях взяли участь близько 450 гравців з 36 клубів з 8 країн. Ми посіли 8 місце в генеральному заліку змагань.
Призерами є:
Золото
Губерт Гжибек – індивідуальний куміте юнаки (-50 кг);
Бартош Кленєвський – індивідуальне куміте для чоловіків (-67 кг);
Ян Фірек, Фабіан Сойка, Патрик Тарковський – командне куміте молодших юніорів;
Качпер Обара – юнаки індивідуальне куміте, жовті пояси, 10-11 років (-40 кг);
Якуб Цендер – індивідуальний куміте юнаки, жовті пояси 8-9 (+30 кг);
Срібло Ян Фірек, Фабіан Сойка, Патрик Тарковський – куміте юніорської команди;
Агата Гжибек – індивідуальне куміте для молодших юніорів (-54 кг);
Фабіан Сойка – юніорське індивідуальне куміте (-68 кг);
Марися Кернер – срібло в індивідуальному куміте U21 (-50 кг);
Качпер Обара – індивідуальне куміте юнаки 10-11 років (-40 кг);
Якуб Цендер – індивідуальний куміте юнаки, білі пояси (+30 кг);
Błażej Michałek – індивідуальний куміте хлопчики, 10-11 років, жовті смуги (-40 кг);
Коричневий
Аніела Дзеджей, Емілія Чаберська, Агата Гжибек, Юлія Шот – бронза в командному куміте серед юніорів;
Аніела Дзедзей, Іга Дашкевич, Агата Гжибек, Юлія Шот – бронза в командному куміте
молодших юніорів;
Емілія Чаберська – бронза індивідуальна куміте юніорки (-53 кг);
Аніела Дзеджей – бронза в особистому куміте юніорки (-59 кг);
Іга Дашкевич – бронза в індивідуальному куміте серед молодших юніорів (-47 кг);
Юлія Шот – бронза в особистому куміте серед молодших юніорів (-47 кг);
Аніела Дзеджей- бронза індивідуальне куміте для молодших юніорів (-54 кг);
Ян Фірек – бронза індивідуальне куміте для молодших юніорів (-63 кг);
Фабіан Сойка – бронза індивідуальне куміте для молодших юніорів (-70 кг);
Марія Кернер – бронза в індивідуальному жіночому куміте (-50 кг).
Вітаю
Trener Andrzej Jankowski
Nasi sponsorzy – firmy godne zaufania i wspierające sport:
MAT BUD Materiały Budowlane – Jacek Rutkowski
Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem
BudRen – Krzysztof Reniewski
PremiumLeasing24.pl – Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt
Ritter Eksperci Finansowi – Magdalena Flisiak, Łukasz Siekierka, – firma specjalizująca się w kredytach hipotecznych
MondiŚwiecie
HYDRAFBUD Sp z o.o.
oraz samorządy:
– Gmina Osielsko – Wójt Wojciech Sypniewski
– Miasto i Gmina Nakło nad Notecią – Burmistrz Sławomir Napierała
– Miasto i Gmina Świecie – Burmistrz Krzysztof Kułakowski
– Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu
Dziękuję
Trener Andrzej