Firma Zelan Sp. z o.o. z Nakła nad Notecią produkuje przyłbice ochronne

Firma Zelan Sp. z o.o. z Nakła nad Notecią czynnie przyłączyła się do walki z pandemią. Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją sztućców jednorazowego użytku zaczęło produkować przyłbice ochronne.

Firma stawia na bezpieczeństwo i wygodę w noszeniu osłony. Przyłbica posiada stabilny stelaż, który dla większego komfortu noszenia zabezpieczony jest miękką gąbką. Osłonisz nią nie tylko usta i nos a także oczy. Posiada wygodną regulację w postaci gumki. W pakiecie klient otrzymuje dwie szybki, które w łatwy sposób można zdemontować do dezynfekcji. Dostępny jest również film instruktażowy składania przyłbicy. W naszym wyrobie można spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu m.in. jeżdżąc na rowerze czy biegając. Minister Zdrowia jednoznacznie wskazuje, iż przyłbica może zastąpić maseczkę jednorazową.

Wspieramy szpitale i domy opieki. Nasze przyłbice podarowaliśmy do Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie, na Oddział Onkologii Dziecięcej w Bydgoszczy, do Domu Pomocy Społecznej w Nakle oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Paterku.

Kupując nasze przyłbice nie tylko zapewniasz sobie wygodną ochronę ale wspierasz też lokalny rynek.

Więcej informacji pod adresem sprzedaz@zelan.pl

Zelan Sp. z o.o.