IV m. strażaków KP PSP w Nakle na XVI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej

Wysokie miejsce dla strażaków KP PSP w Nakle nad Notecią na XVI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej.

W dniach 28 marca oraz 2 kwietnia br. Komenda Powiatowa PSP w Aleksandrowie Kujawskim była gospodarzem XVI Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej. Pierwszego dnia mistrzostw 19 drużyn reprezentujących Komendy Miejskie i Powiatowe PSP woj. kujawsko-pomorskiego oraz reprezentacja Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy walczyło o wyjście z grup, aby zakwalifikować się do turnieju finałowego.
Nasza reprezentacja po rozegraniu 3 meczów grupowych zdobyła komplet 9 punktów. Wyniki spotkań grupowych w pierwszym dniu mistrzostw:
1.    KP PSP Nakło 5:0 KP PSP Sępólno;
2.    KP PSP Nakło 5:3 KP PSP Świecie;
3.    KP PSP Nakło 6:4 KP PSP Brodnica.
Wyniki spotkań grupowych w turnieju finałowym:
1.    KP PSP Nakło 2:1 KP PSP Golub-Dobrzyń;
2.    KP PSP Nakło 2:0 KM PSP Bydgoszcz;
3.    KP PSP Nakło 2:2 KM PSP Grudziądz.

Po zdobyciu 7 punktów w 3 meczach KP PSP w Nakle nad Notecią wywalczyła awans z pierwszego miejsca wywalczając awans do półfinału. Wyniki spotkań półfinałowych:
1.    KM PSP Toruń 2:0 KM PSP Bydgoszcz;
2.    KP PSP Aleksandrów Kujawski 2:0 KP PSP Nakło nad Notecią.
Mecz o 3 miejsce:
KP PSP Nakło 0:0  (rzuty karne 2:3) KM PSP Bydgoszcz.
Finał:
KM PSP Toruń 5:0 KP PSP Aleksandrów Kujawski
Tym samym nakielscy strażacy kończą tegoroczne mistrzostwa na wysokim 4 miejscu. Gratulacje dla wszystkich Komend i zawodników tworzących świetne, piłkarskie widowisko.

Opracowanie: mł. kpt. Maciej Poraj