Jutro, rozpoczyna się XXVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. M. Kensego w Paterku

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w  Paterku serdecznie zapraszają na XXVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego, który odbędzie się w dniach 11-12.02.2023 r. w sali gimnastycznej w Paterku.

Do dwudniowej rywalizacji przystąpi 10 zespołów. Gościć będziemy zawodników z Sosnowca, Raciborza, Chojnic, Bydgoszczy, Grudziądza, Wyrzyska oraz miast partnerskich z Niemiec, Czech i Słowenii. Gminę Nakło nad Notecią reprezentować będzie klub KS Czarni Nakło, który w tym roku obchodzi 100-lecie swojej działalności.

Podczas losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A:

  1. KS Czarni Nakło
  2. Powiat Raciborski
  3. Naklo Słowenia
  4. MUKS CWZS Bydgoszcz
  5. Naklo Czechy

Grupa B:

  1. Elsterwerda Niemcy
  2. SPKiS Krajna Wyrzysk
  3. Zagłębie Sosnowiec
  4. Kolejarz Chojnice
  5. AP Olimpia Grudziądz

Pierwszego dnia rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00. W trakcie turnieju organizatorzy oraz zaproszeni goście rozegrają między sobą towarzyski mecz. Drugiego dnia ponownie zostaną utworzone dwie grupy po pięć zespołów, do których awansują po dwie najlepsze drużyny z grupy A i B oraz jedna najlepsza drużyna z III miejsca. Zmagania o miejsca medalowe rozpoczną się również o godz. 9:00. Drużyny z grupy A będą rywalizować  o miejsca I – V, drużyny z grupy B  o miejsca VI – X. Oficjalne zakończenie turnieju zostało zaplanowane ok. godz. 14:30.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Załączniki (1)

Pobierz wszystkie załącznikiOprogramowanie
Nakielski Sport Sp. z o.o.