Kino plenerowe w Paterku na rozpoczęcie roku szkolnego!

Okres wakacyjny nieubłaganie dobiega końca. By nowy rok szkolny rozpocząć z uśmiechem na ustach, Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” organizuje komediowe kino plenerowe zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców gminy Nakło nad Notecią. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wieczór filmowy odbędzie się 04.09.2023 r. (poniedziałek) w Paterku, na terenie przy Wiejskim Domu Kultury (ul. Wyzwolenia 3). Początek o godz. 20.00.

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na darmowy popcorn.Do dyspozycji widzów będą również leżaki (ilość ograniczona). Można zabrać ze sobą także koc lub inne wygodne siedzisko, bowiem rozmiar ekranu gwarantuje, że film będzie widoczny nawet z dużej odległości.

Poniedziałkowy repertuar kina pod chmurką:

Wyobraź sobie – film familijny, ciepły i miły jak kocyk, w którym dziecięca fantazja oddziałuje na życie dorosłych. Sprawdź, czy klucz do Twojego sukcesu nie leży w wyobraźni Twoich dzieci. W roli głównej Eddie Murphy.

UWAGA: W trakcie seansu obowiązuje zakaz rejestracji ścieżki audio oraz wideo. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź przerwania seansu z powodu złych warunków atmosferycznych.

Miejsce seansu dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni przed terminem wydarzenia, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

Kino plenerowe organizowane jest przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w ramach projektu „Człowiek siłą Krajny i Pałuk” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk w Nakle  nad Notecią