Koncert Dawida Kartaszewicza (fotorelacja)

Wtorkowe popołudnie w Nakielskim Ośrodku Kultury przepełnione było magiczną, muzyczną aurą. Za sprawą utworów Zbigniewa Wodeckiego słuchacze przenieśli się do dawnych, wspaniałych czasów. Na scenie zaprezentował się Dawid Kartaszewicz – znany aktor filmowy i teatralny. Publiczność oczarował nie tylko doskonałym głosem, ale także zapraszaniem do wspólnego śpiewu czy tańca. Ze sceny zabrzmiały znane nam utwory, m.in.: ”Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Chałupy welcome to”.

Nasze zaproszenie przyjęli słuchacze UTW, pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej, a także mieszkańcy regionu. Cały koncert zakończył się owacjami na stojąco.

O wspaniałą oprawę świetlną znakomicie zadbała firma Wszystko Jasne.

Koncert odbył się w ramach projektu „Uśmiech dla seniora”objętego grantem, realizowanego w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

tekst: Nakielski Ośrodek Kultury

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).