Krzywousty już w ćwierćfinale mistrzostw województwa!!!

17 stycznia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyły się Finał Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej chłopców.W zawodach udział wzięły cztery najlepsze drużyny z Powiatu Nakielskiego; I LO Nakło nad Notecią ,ZS Żeglugi Śródlądowej, ZST z Kcyni,Technikum z Szubina. W  meczu otwarcia  I LO im.B Krzywoustego pokonało Szubin 2:0 .drugie spotkanie zakończyło się zwycięstwem ZS Żeglugi Śródlądowej 2:0 z ZST Kcynia.
W meczu o 3 miejsce Kcynia 2:0 pokonała zawodników z Szubina.Mecz finałowy zakończył się przekonywującym zwycięstwem ,,Krzywoustego ” nad Żeglugą 2:0(25:13,25:20)
Kolejność w zawodach:
1.m –  I LO im.B.Krzywoustego w Nakle nad Notecią
2 m. – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej
3 m. – Z-ST z Kcyni
4 m. – Technikum Szubin
Tym samym zawodnicy I LO z pierwszego miejsca awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego. Serdecznie gratulacje dla zawodników,trenera i szkoły.
„Kolejne dobre zawody w wykonaniu mojej drużyny,trzeci wygrany turniej i coraz wyższa forma i,co mnie bardzo cieszy.Z meczu na mecz stajemy się większym monolitem, co napawa mnie sporym optymizmem na przyszłość..Serdecznie dziękuje moim chłopakom za walkę i zaangażowanie.Bardzo wierzę w moją drużynę.. Jedziemy dalej…Trzymajcie kciuki po feriach gramy ćwierćfinał w Nakle i serdecznie zapraszamy na trybuny.Gratuluje Żegludze awansu do ćwierćfinału” powiedział po zawodach trener Maciej Janka
„Krzywousty'” wystąpił w składzie; A.Kwasigroch(kapitan), J.Ziółkowski (L),P.Szarszewski, M.Nurczyński, F.Kuczkowski, W.Bebło, F.Staniszewski, A.Osesek,H.Majewski, Ł.Urbański. K.Brzeziński.T renerem drużyny jest Maciej Janka
Beata Jankowska