Liczna reprezentacja LUKS Start Nakło na Halowych Mistrzostwach Województwa w toruńskiej Arenie

272

W sobotę 25 stycznia 2020 roku w Arenie Toruń rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa U16,U14, U12 oraz U10, w których udział wzięła 60 osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając  19 medali. Zawodnicy z rocznika 2005, 2006, 2007 oraz 2008 wzięli także udział w 2. Ogólnopolskim Mityngu Pamięci Ireny Szewińskiej, w którym to srebrne medale zdobyły:

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:43,30s

Oliwia Moszkowicz 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,89m

Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 145cm

Złote medale w Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci zdobyli:

Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 145cm

Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,01m

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:43,30s

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,67m

Drugie miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci zajęli:

Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 9,34s

Wiktor Wojciechowski 11’ – 60m – 11,55s

Oliwier Dębecki 11’ – 200m – 38,00s

Bartosz Kalinowski 05’ – skok wzwyż – 140cm

Nikodem Jopek 11’ – skok w dal – 3,27m

Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 8,66s

Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 135cm

Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal – 3,33m

Natalia Szymczak 10’ – skok w dal – 3,87m

Oliwia Moszkowicz 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,89m

Na najniższym stopniu podium w Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci uplasowali się:

Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 9,06m PB oraz skok wzwyż – 125cm

Oskar Kamiński 07’ – pchnięcie kulą 4kg – 8,21m

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok wzwyż – 130cm

Zofia Franczak 11’ – skok w dal – 2,95m

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 3,67m – IV miejsce

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,15m – IV miejsce

Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 10,78s – IV miejsce

Maja Ostrowska 11’ – 200m – 37,63s – IV miejsce

Weronika Krusik 07’ – skok wzwyż – 125cm – IV miejsce oraz skok w dal – 3,65m

Mikołaj Stóff 10’ – skok w dal – 3,20m – V miejsce

Julia Szcześniak 06’ – 60m – 8,41s PB – V miejsce oraz skok w dal – 4,22m – X miejsce

Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,85s PB – V miejsce

Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,05m – V miejsce

Dominika Kosek 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,01m – V miejsce

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,16m – V miejsce

Amelia Walerczyk 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,84m – VI miejsce

Gracjan Pochowski 10’ – 60m – 10,65s – VI miejsce

Agata Muzolf 07’ – 600m – 2:06,76s – VII miejsce

Tymoteusz Sprenger 10’ – 60m – 11,24s – VII miejsce

Zuzanna Murek 10’ – skok w dal – 2,98m – VII miejsce

Zuzanna Kowalska 08’ – 60m ppł – 15,18s – VIII miejsce

Kacper Jabłoński 10’ – 60m – 12,01s – VIII miejsce

Tymon Komęza 09’ – 200m – 34,81s – VIII miejsce

Krystian Beger 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 6,56m – VIII miejsce

Agata Hadrych 10’ – 60m – 10,83s – IX miejsce

Patrycja Kołodziejczak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,84m – IX miejsce

Oliwier Kabaciński 06’ – 60m – 9,13s

Oskar Jachim 08’ – 60m – 9,75s

Jonatan Stachowski 09’ – 200m – 32,40s

Franciszek Okoniewski 08’ – 200m – 30,57s PB oraz skok w dal – 4,24m

BrajanTadych 08’ – 200m – 37,62s

Jakub Rożek 05’ – 200m – 27,26s

Maksymilian Tercjak 05’ – 1000m – 4:00,19s

Kacper Kominiak 08’ – pchnięcie kulą 4kg – 4,43m

Bogumiła Nowicka 09’ – 60m – 12,54s

Lena Pochowska 05’ – 60m – 8,70s

Zuzanna Sikorska 08’ – 60m – 9,06s PB

Antonina Miniszewska 08’ – 60m – 10,35s

Maja Gardocka 11’ – 200m – 42,87s

Weronika Waniak 11’ – 200m – 44,72s

Maria Grzeszczak 09’ – 200m – 36,60s

Hanna Ignasiak 10’ – 200m – 38,99s

Vanessa Gapa 09’ – 200m – 39,74s

Martyna Małkowska 09’ – 200m – 37,00s

Kamila Maciejewska 09’ – 200m – 37,21s

Amelia Nowak 07’ – 200m – 33,92s PB

Julia Jachim 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 5,57m

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 3,64m

Natomiast w niedziele 26 stycznia 2020 roku również w Arenie Toruń juniorzy młodsi oraz juniorzy wzięli udział Mityngu Ogólnopolskim, gdzie ustanowili nowe rekordy życiowe:

Michał Kunicki 04’ – 800m – 2:10,40s PB

Mikołaj Pyszka 02’ – 800m – 2:03,53s PB

Grzegorz Gil 03’ – pchnięcie kulą 5kg – 10,17m PB

Bartosz Zamorowski 03’ – trójskok – 12,46m SB

Zofia Wintrowicz 03’ – 200m – 30,75s

Gratulujemy świetnych rezultatów!

LUKS START NAKŁO