Metamorfozy ze stylistką, sesja zdjęciowa oraz nagrody w konkursach – świętuj Dzień Kobiet z Zielonymi Arkadami!

Niezapomniana przygoda z trendami i inspirujące spotkanie ze stylistką gwiazd Zosią Ślotałą – Haidar to zapowiedź atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Kobiet w Zielonych Arkadach.
Już za chwilę Dzień Kobiet. Z tej okazji w Zielonych Arkadach na Panie czekać będzie mnóstwo atrakcji.
Do 3 marca można wysłać zgłoszenie online przez formularz na stronie modaglowup.pl, aby wygrać profesjonalną metamorfozę, którą przygotuje stylistka gwiazd – Zosia Ślotała-Haidar. Dodatkowo laureatki otrzymają karty podarunkowe na zakupy w Zielonych Arkadach o wartości 1000 zł oraz kurs rozwoju „Projekt Glow-up”. Wybranych zostanie 8 pań gotowych na spektakularną przemianę!
To nie wszystko! W piątek 8 marca na wszystkie panie, które przyjdą do Zielonych Arkad, czekać będą liczne niespodzianki i konkursy. Do wygrania karty podarunkowe oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe np. vouchery do sklepów, kosmetyki oraz drobne upominki. Każda chętna Pani będzie mogła wziąć udział w niezwykłej sesji fotograficznej i… zobaczyć siebie na okładce modowego magazynu. Projekt ze zdjęciem wydrukowany zostanie na miejscu. Zapraszamy w godz. 13:00-19:00.
W sobotę 9 marca Zosia Ślotała-Haidar w godz. 13.00–17.00 zaprasza na pokaz finalistek metamorfoz glow-up, porady modowe oraz konkursy z nagrodami.

 

 

Katarzyna Puszka – Walenciak (Ms)  Marketing Manager Center Management Zielone Arkady Bydgoszcz