Mieszkanka Nakła nad Notecią odpowie za posiadanie amfetaminy

2182

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszała wczoraj 42-latka zatrzymana przez nakielskich kryminalnych do sprawy narkotykowej. W pomieszczeniach użytkowanych przez nakielankę mundurowi zabezpieczyli ponad 34 g amfetaminy. Podejrzanej grożą 3 lata więzienia, a decyzje w jej sprawie podejmie sąd.

Policjanci pionu kryminalnego zajmujący się w nakielskiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 42-letnia mieszkanka miasta w użytkowanych pomieszczeniach może posiadać zabronione substancje.
Aby sprawdzić swoje ustalenia w miniony poniedziałek (12.04.21) w południe zapukali pod ustalony adres i sprawdzili pomieszczenia użytkowane przez podejrzaną. Decyzja okazała się słuszna, w piwnicy mundurowi znaleźli woreczki z białym proszkiem, który po wstępnych badaniach okazał się amfetaminą. Łącznie zabezpieczono ponad 34 g zabronionych środków.
Ich 42-letnia właścicielka trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj (13.04.21) na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przedstawili nakielance zarzuty posiadania środków odurzających, za co grożą 3 lata pozbawienia wolności. Ostateczne decyzje w sprawie podejrzanej podejmie sąd.

podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią